City już zapewniło sobie przejście do rundy pucharowej po pokonaniu Olympiakos w zeszłym tygodniu. Ale wynik z Porto oznacza, że ​​zajmują pierwsze miejsce w grupie C, trzy punkty przewagi nad portugalskimi gigantami.
Gabriel Jesus przełamał impas po 80 minutach, ale bramka została wykluczona, ponieważ Joao Koszulki Piłkarskie Finlandia Z Nadrukiem Cancelo był na spalonym. Bramkarz Porto Agustin Marchesin był w władczej formie, dokonując trzech wspaniałych rzutów obronnych, aby zaprzeczyć sfrustrowanemu zespołowi City.
W zeszłym tygodniu 25-letnia Mendy otrzymała Koszulka Atalanta poradę od klubu, aby izolowała się przez 72 godziny, podczas gdy testy były przeprowadzane. W rezultacie pierwszy zespół Pepa Guardioli odwołał sesję treningową zaplanowaną na piątkowe popołudnie. .
Ale Mendy dowiedział się, że jego rodzina otrzymała dobrą wiadomość i spodziewa się, że dostanie kciuki do góry, aby wznowić trening z kolegami z drużyny.
Francuz udał się na Instagram, aby wysłać wiadomość z podziękowaniami do swoich 2,9 miliona obserwujących. Zamieścił film, na którym mówi po francusku, obok wiadomości w języku angielskim: „Dzień dobry wszystkim.
Fullback Manchesteru City, Kyle Walker, mówi, że Manchester United zawsze zamierzał walczyć w starciu o puchar Carabao Cup zeszłej nocy. City pokonało United 3: 1 w pierwszym meczu półfinału, prowadząc 3: 0 przed przerwą. .
Benjamin Mendy, Koszulka Barcelony obrońca Manchesteru City, przyznaje, że menedżer Pep Guardiola powiedział mu, aby zmniejszył wykorzystanie mediów społecznościowych. Mendy powiedział FourFourTwo: „Powiedział mi, żebym się uspokoił. Powiedział, że normalne jest życie w mediach społecznościowych, ale nie za dużo. Niektórzy ludzie zawsze czekają, aż popełnisz błąd – a nawet jeśli nie jest tak źle, może to stać się naprawdę wielką rzeczą..

BerniceFe pays bas maillot ODOEunice

JohannaRe maglie calcio ToniBeard

OlaOammjo köpa fotbollströjor NancySkag