Został złapany przez wślizg pod koniec meczu z Turf Moor 1: 1 w Premier League 7 marca. Koszulka LOSC Lille Z Nadrukiem Bergwijn ciężko pracował w Hotspur Way od tego czasu i był w pozytywnym nastroju, jeśli chodzi o jego rehabilitację, kiedy rozmawiał z nami na początku tygodnia.
Pomocnik Tottenhamu, Steven Bergwijn, uważa, że ​​w piątek zremisowanym 1: 1 z Manchesterem United może zbudować dobry wynik. Powiedział stronie internetowej klubu: „Mieliśmy dobrą pierwszą połowę, mieliśmy kolejną dużą szansę z Sonnym, ale de Gea to ukrył, więc tak, inne odczucia.
Pomocnik Tottenhamu Harry Winks mówi, że Lucas Moura Koszulka Leicester City był kluczem do utrzymania na duchu podczas blokady koronawirusa w Wielkiej Brytanii. . Winks mówi, że brazylijski napastnik może nadal poprawiać nastrój w drużynie Tottenham podczas sesji wideo.
Gwiazda Tottenham Hotspur Harry Winks mówi, że wielu graczy nie chce grać za zamkniętymi drzwiami. Wygląda na to, że gry bez fanów są najbardziej prawdopodobnym sposobem na uruchomienie sportu po wybuchu COVID-19.
Ale Winks sugeruje, że w całym kraju i innych krajach jest wielu graczy, którzy mogą nie być pewni gry bez kibiców na stadionach. .
Pomocnik Tottenhamu, Harry Winks, ujawnił rozmowy z menedżerem Jose Mourinho bez żadnych zakazów. Winks wystartował ze Spurs w ostatnich dziewięciu meczach Koszulka PSG we wszystkich rozgrywkach przed starciem z Wolves, ale kiedy przybył Mourinho, zajęło mu trochę czasu, aby znaleźć normalne miejsce startowe..

KatherinS fotbollströjor Raymonauk

DomingaLe Billige Chelsea drakt DaniellaB

NKZCharma fotbollströjor MHBCruzlp