Bramkarz Watford Ben Foster podpisał już nową dwuletnią umowę, aby zatrzymać go w klubie. The Daily Mail donosi, że Welbeck przekazał pomoc wartą 10000 funtów dla swojego rodzinnego miasta w Ghanie w walce z koronawirusem.
Napastnik z Koszulka Barcelona Watford, który jest pochodzenia Ghanian, zapłacił za żywność i świadczenia sanitarne dla mieszkańców Nkawiepanin w gminie Atwima Nwabiagya w Ashanti.
Prezentując przedmioty w imieniu piłkarza, jego ciotka, Charlotte Adwoa Tumutuom, powiedziała: „Danny był bardzo zaniepokojony tym, jak jego ludzie przetrwają te trudne czasy.
Napastnik Watford, Danny Welbeck, ma nadzieję, że klub może zbudować sobotnie towarzyskie zwycięstwo nad Koszulka Sevilla Brentford. . The Hornets zmierzą się z Leicester City w sobotę, gdy Premier League powraca po raz pierwszy od trzech miesięcy.
A Welbeck mówi, że zwycięstwo nad Brentfordem, który pokonał Arsenal w zeszłym tygodniu, trzyma Watford na dobrej pozycji. Po powrocie z kontuzji Welbeck dodał: – Dobrze było zdobyć minuty pod pasem, a przede wszystkim wszyscy przygotowują się do gry w przyszłym tygodniu.
Hornets utrzymał przewagę dwóch bramek na zaledwie cztery minuty do końca pierwszej połowy, zanim dwa szybkie gole Yerry’ego Miny zapewniły drużynom wyrównanie do przerwy. .
Pomimo, że goście wyrzucili Fabiana Delpha, nadal Tanie Koszulka Kolumbia byli w stanie zdobyć wszystkie trzy punkty dzięki bramce Theo Walcotta w ostatniej minucie. Watford są zachęceni wiadomością, że Danny Welbeck wraca do rywalizacji o pierwsze miejsce w drużynie..

JudyJordo jalkapallopaidat MarkTorre

DCZKristo fotbollskläder barn billigt FrancineO

DavisMcAr Maglie Calcio A Poco Prezzo SherryBjq