Po porażce Kanonierów 1: 0 z Burnleyem w niedzielną noc wciąż rośnie presja na Hiszpana. Reprezentant obrońcy Arsenalu, David Luiz, zaprzecza starciu Koszulka Valencia z trenerem Mikelem Artetą.
W wyniku późnych negocjacji Mendy wrócił do treningu z francuskim klubem, starając się utrzymać poziom sprawności przed zmianą.
Tomori był również powiązany z przeniesieniem pożyczki z Evertonem, ale teraz Rennes ma nadzieję, że go ściągnie. Tomori, któremu w ostatnich tygodniach towarzyszyła pożyczka na Stamford Bridge, spadł w klasyfikacji dziobania w Koszulka LOSC Lille Chelsea po przybyciu Thiago Silvy tego lata. .
Ale podczas gdy szczegóły są finalizowane, Rennes ma teraz nadzieję, że w zamian przyjmie Tomori, ponieważ chcą wycisnąć trochę więcej z klubu w zachodnim Londynie, mówi Telefoot.
Ale wyjawił Foot Mercato: „Salisu obecnie traktuje priorytetowo Premier League. Zmuszanie zawodnika pomimo umów między klubami jest czymś, czego niekoniecznie chcemy robić. Zrobiliśmy wszystko, aby go przekonać, priorytetem, że chciałby przejść do Premier League. .
Tak jest według prezesa Rennes Nicolasa Holvecka, który miał nadzieję pokonać takich graczy jak Everton, Southampton i Manchester United, zgodnie z podpisem Ghańczyków.
Należy również pamiętać, że w Koszulka Villarreal tej chwili Rennes może zaoferować zawodnikowi gwarantowaną piłkę nożną Ligi Mistrzów, zajmując trzecie miejsce w Ligue 1, gdy sezon dobiegł przedwczesnego końca..

NildaKova liverpool kläder JenniGray

PoppyLlew Fodboldtrøjer Børn IanHildeb

KTZGeorgi Fußballtrikots Faustoxmj