Ze swojej strony Kenny powiedział dziś Kickerowi: „Skupiam się na meczach tutaj z FC Schalke 04. Co będzie po tym sezonie? Koszulka Wolfsburg Co się stanie”. Kenny nie ma problemu z tym, że Everton nie spieszy się z tym, co z nim zrobić w następnym sezonie.
Daily Mail mówi, że 25-letni były pomocnik Tottenhamu dołączy do Schalke na wypożyczeniu do końca sezonu. Umowa zostanie rozliczona z myślą o trwałym przeniesieniu za około 8,5 miliona funtów w okresie letnim. .
Szef Newcastle, Steve Bruce, ma również nadzieję, że doda jeszcze trzech zawodników, chociaż interes Koszulka Czechy Z Nadrukiem Valentino Lazaro z Interu Mediolan jest zagrożony przez zainteresowanie Red Bull Leipzig.
Sky Sports twierdzi, że Bentaleb przebywa na Tyneside i ma opiekę medyczną w Newcastle, przed przeniesieniem pożyczki od Schalke, którym zarządza były szef Huddersfield, David Wagner.
Bentaleb zawarł umowę z Wagnerem, aby przed Bożym Narodzeniem szukać wyprowadzki z S04. BILD mówi, że kiedy Schalke akceptuje stałą umowę jest poza nimi, chcą przedłużyć pożyczkę Kenny’ego na drugi sezon.
Ze swojej strony Kenny nie ukrywał, że widzi swoją długoterminową przyszłość w Goodison Park. . Bentaleb dołączył do wypożyczonych Sroki do końca sezonu w zimowym oknie transferowym i zaliczył sześć występów w klubie, zanim kampania została wstrzymana z powodu pandemii koronawirusa.
Ponieważ sezon ma się rozpocząć w lipcu, Bentaleb będzie wymagał porozumienia między Schalke i Newcastle w celu przedłużenia umowy. A „Evening Chronicle” mówi, że niemiecki Koszulka LOSC Lille klub chce, aby Bentaleb pozostał w St James „Park, ponieważ chcą obniżyć koszty..

LaneParer doorway bar Drusillai

Lashawnda koszulki piłkarskie MattLovel

JuanaGoud voetbalshirts TabathaRi